"Husova Praha" je název webu, který Prague City Tourism (PCT) zprovoznila u příležitosti 600. výročí upálení mistra Jana Husa, jež si letos připomínáme. Stránky upozorňují na řadu zajímavých akcí a událostí v Praze. V nabídce je i procházka po místech v Praze, spjatých se životem a působením této významné osobnosti našich dějin.

více na www.husovapraha.cz

"Film v Praze" se nazývá nový leták i web PCT. Oba informují o místech a nabídkách, spjojených s filmovacími místy, muzei a atrakcemi ( např. filmová studia Barrandov a možnosti prohlídek ateliérů) a také s koncerty s filmovou hudbou a festivaly filmů. Nechybí ani nabídka vycházek městem s filmovou tématikou.

více na www.filmvpraze.cz

"Praha v pohybu" je nejen názvem jdenodenního festivalu sportu a pohybu, kterým PCT zahajuje aktivní sezónu 2015, ale také názvem nového webu PCT, kde lze najít spoustu inspirace pro nejrůznější pohybové aktivity v hlavním městě. Festival samotný promění v neděli 12. dubna Staroměstské náměstí v pestré sportoviště. Celým dnem bude provázet olympijský vítěz v akrobatickém lyžování Aleš Valenta.

více na www.prahavpohybu.eu